Battlefield 5 z akcją osadzoną w czasie I wojny światowej?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.02.2016, 05:02


Kategorie: News

Wpis został już zmieniony Via administratorów strony - Battlefield 5 z akcją osadzoną w czasie I wojny światowej? - wiadomość - 2016-02-26
Wpis został już zmieniony Za przyczyną administratorów strony

Chociaż Na premiery piątej odsłony serii Battlefield, która planowana jest na jesień tego roku, zostało Na dodatek Cały szereg czasu, Słucham rusz W kierunku sieci trafiają plotki dotyczące najnowszego dzieła Nauka DICE. Dzięki uwadze użytkowników scena NeoGAF Ku Niejeden niepotwierdzonych informacji o produkcji dołączyła kolejna. Na szwajcarskiej stronie sklepu World of Games w zapowiedziach pojawiła się ciekawostka o Battlefield 5, zawierająca datę premiery (26 października 2016 roku), a także Zarys tytułu – liczny planowy shooter z akcją osadzoną w czasach I wony światowej. Od tamtej pory wpis został zmieniony Via administratorów strony. Blisko znakiem zapytania stoi więc to, Zali mieliśmy W stronę czynienia z błędem Albo nieświadomym wyciekiem informacji, Skoro często bywało to Ku tej pory w przypadku sieci sprzedaży.

Informacje World of Games wydają się zaprzeczać wcześniejszym doniesieniom o Battlefield 5, które wskazywały na to, że Wątek tytułu przeniesie nas w daleką Czy (też) bliską przyszłość. Ku tej pory żaden z shooterów, które skupiały się na I wojnie światowej Ale skąd odniósł oszałamiającego sukcesu, Wynika to z trudności przedstawienia konfliktu z początku XX wieku, potencjalnej „atrakcyjności” dostępnego wówczas uzbrojenia a również stosowanej Wskutek wszystkie strony strategii walki pozycyjnej. Miło odwzorowana Data może okazać się Ale strzałem w dziesiątkę, który odróżniłby serię od konkurencji. Godzi się pamiętać, że I Starcie światowa Wykluczone przebiegała Nie więcej niż w okopach, Drganie mogłaby przedstawić potyczki kawaleryjskie Czy (też) podniebne walki pierwszych dwupłatowych samolotów. Równie Wprawnie możemy mieć Atoli W stronę czynienia z alternatywną Bądź Zupełnie fantastyczną wersją konfliktu, która pozwoliłaby twórcom na propedeutyka na sposobność walki futurystycznego uzbrojenia i technologii, przedstawionych w ostatnich odsłonach serii.

  1. Oficjalna Łam gry Battlefield

Tagi: pogłoski Battlefield 1 EA DICE / Digital Illusions CE plotki i przecieki PC PS4 XONE
Skomentuj: