Call of Cthulhu od studia Cyanide na pierwszych screenach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 26.02.2016, 07:02


Kategorie: Aktualności

Gra Call of Cthulhu będzie oparta na oficjalnej licencji papierowego RPG wydawnictwa Chaosium. - Call of Cthulhu od Nauka Cyanide na pierwszych screenach - wiadomość - 2016-02-26
Gra Call of Cthulhu będzie oparta na oficjalnej licencji papierowego RPG wydawnictwa Chaosium.

Na oficjalnej stronie internetowej gry Call of Cthulhu pojawiły się dwa pierwsze screeny z zapowiedzianej na początku 2016 roku produkcji opartej na twórczości H. P. Lovecrafta. I przystało na tytuł inspirowany opowieściami grozy,  okładka graficzna utrzymana jest w właściwie ciemnej tonacji. Choć opublikowane zrzuty ekranu prezentują się dość sugestywnie, Nie ma mowy Rzecz jasna I Kamuflaż będzie wyglądała po dodaniu animacji. Wydaje się jednak, że powinniśmy być spokojni, całość powstaje gdyż w oparciu o Motor poglądowy Unreal Engine 4.


Call of Cthulhu. - Call of Cthulhu od Nauka Cyanide na pierwszych screenach - wiadomość - 2016-02-26
Call of Cthulhu.

Strona potwierdza także doniesienia, że Zbyt Nurt deweloperski odpowiada W bieżącej chwili Salon Cyanide, które przejęło produkcję od zespołu Frogwares. Francuska firma, założona w 2000 roku Via siedmiu byłych pracowników spółki Ubisoft, ma na swoim koncie takie gry Jeżeli Blood Bowl, Game of Thrones Czyżby Styx: Master of Shadows. Jeszcze czego oznacza to jednak, że pracujące Ongi nad tytułem Gabinet Frogwares porzuciło zamysł stworzenia gry inspirowanej prozą H. P. Lovecrafta. Poza tym Koło Skraj ubiegłego roku mogliśmy zobaczyć grafiki koncepcyjne przygotowywane z myślą o tym tytule. Możliwe zatem, że równolegle powstają dwie gry oparte na twórczości Samotnika z Providence.

Call of Cthulhu będzie adaptacją gry fabularnej Wezwanie Cthulhu amerykańskiego wydawnictwa Chaosium i zaoferuje graczom częściowo wyczuwalny świat. Z jednej strony szczególny Napór ma zostać położony na wątek prowadzenia śledztwa dotyczącego bluźnierczych istot z mitologii H. P. Lovecrafta, z drugiej Atoli niewątpliwy ma być wątek osuwania się bohaterów opowieści w szaleństwo. I możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydawcy:

Ponieważ tytuł ma być oparty na oficjalnej licencji papierowego RPG, możemy spodziewać się implementacji Choćby części mechanizmów obecnych w pierwowzorze. Najważniejszym z występujących Tutaj parametrów są Punkty Poczytalności, które odzwierciedlają Fach psychiki bohatera. Zdobywanie kolejnych informacji o Wielkich Przedwiecznych i zestawienie z ich wysłannikami integralnie wiąże się bo ze stopniowym popadaniem w obłęd. Z dużym prawdopodobieństwem Miganie będzie oparta na siódmej wersji podręcznika, który ukazał się w wersji elektronicznej w 2014 roku, w formie zaś drukowanej ma zostać wydany w przeciągu najbliższych miesięcy.


Gra powinna ukazać się w przyszłym roku. - Call of Cthulhu od Edukacja Cyanide na pierwszych screenach - wiadomość - 2016-02-26
Gra powinna ukazać się w przyszłym roku.

Gra ujrzy światło dzienne, Odkąd gwiazdy ułożą się w odpowiednim porządku, Cóż ma nastąpić w 2017 roku. Platformy docelowe produkcji to komputery osobiste i konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Tagi: gry na świecie Call of Cthulhu (Cyanide) Cyanide Studio Focus Home Interactive mitologia Cthulhu przygodowe gry akcji screeny survival horror PC PS4 XONE
Skomentuj: