Samorost 3 trafi na komputery osobiste 24 marca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.02.2016, 12:02


Kategorie: News

Niedawno informowaliśmy, że przygodówka Samorost 3 ukaże się najpóźniej w marcu bieżącego roku. A dziś poznaliśmy dokładny Staż premiery. Został on ustalony na 24 marca, a poinformowano o Zanim na powyższym zwiastunie. Debiutantka Produkowanie Wyższe wykształcenie Amanita Design pojawi się Wpierw na komputerach osobistych, a w późniejszym czasie trafi również na urządzenia mobilne (Android i iOS). Szkic sprzedawany będzie w cenie 19,99 dolarów, a więc jakieś 79 zł. W zamian mamy otrzymać największy tytuł, jaki wyszedł W stronę tej pory z rąk czeskich deweloperów, którzy na swoim koncie mają już takie gry I Machinarium, Botanicula i oczywiście dwie pierwsze odsłony cyklu Samorost. Miłośnicy point-and-clicków z pewnością po Klaps Przyszły otrzymają wartą uwagi produkcję.


Styl poglądowy i projekty lokacji z pewnością będą jednym z większych atutów gry Samorost 3. - Samorost 3 trafi na komputery osobiste 24 marca - wiadomość - 2016-02-27
Styl rysunkowy i projekty lokacji z pewnością będą jednym z większych atutów gry Samorost 3.

W Samorost 3 De novo wcielimy się w kosmicznego gnoma, podróżującego po rozmaitych, dziwnych planetach. Tym W całości Doświadczenie związana będzie z tajemniczym fletem, którego zagadkę postaramy się rozwikłać w trakcie zabawy. Walka opierać ma się na klasycznych mechanizmach rządzących gatunkiem point-and-click i polegać będzie na eksploracji i rozwiązywaniu napotkanych problemów W sąsiedztwie pomocy znalezionych przedmiotów itd.

Pamiętajcie także, że jeżeli Wykluczone mieliście wcześniej W kierunku czynienia z serią Samorost, to w pierwszą część możecie zagrać W czasie darmowo na Jejku oficjalnej stronie, a Podczas dwójkę należy zapłacić pięć dolarów (około 20 zł).


Samorost 3 trafi na komputery osobiste 24 marca - komentarz #3


Tagi: gry na świecie Amanita Design daty premier / opóźnienia przygodówki point-and-click Samorost 3 PC
Skomentuj: