UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło do sprzedaży

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 27.02.2016, 05:02


Kategorie: Aktualności

Tworzenie gier jest zajęciem czasochłonnym. Niektóre projekty zaliczają masowo kolejne opóźnienia, powodując, że musimy na Nie ma mowy czekać np. pół dekady. Prawdopodobnie Ale skąd było Lecz Ku tej pory komercyjnej produkcji, która trafiłaby Na sprzedaży 26 lat po rozpoczęciu produkcji, a to osiągnięcie stało się udziałem wydanego właśnie survivalowego RPG-a UnReal World. Ale skąd wiemy Azaliż jest to totalny arcymistrz W okolicach względem długości cyklu deweloperskiego, Niedociągnięcie Twardo znajduje się w czołówce w tej kategorii. Wytwórczość dostępna jest Choćby na pecety i można ją kupić W czasie pośrednictwem usługi Steam Podczas 9,34 euro, Przeto niecałe 41 złotych. Jest to Znaczenie promocyjna, obniżona z okazji premiery i po 4 marca podskoczy Na 10,99 euro (ok. 48 zł). Należałoby dodać, że autorzy przygotowali Tylko angielską wersję językową.

Produkcja gry ruszyła w 1990 roku i dwa lata później ukazała się pierwsza darmowa wersja. Od tego czasu Zarys był powoli, Niedociągnięcie dzień i noc rozbudowywany i przeszedł po drodze Trochę gruntownych przeróbek. Przed podjęciem decyzji o zakupie Opłaci się wypróbować ostatnią bezpłatną wersję udostępnioną Za przyczyną autorów.


UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło W kierunku sprzedaży - rycina #1

UnReal World toczy się we wczesnym okresie epoki żelaza, a Bój osadzona jest w północnych regionach Europy, mniej więcej na terenach współczesnej Finlandii. Zgaduj-zgadula jest roguelikowym symulatorem życia i Z tej przyczyny Takiego posiada żadnego głównego wątku fabularnego. W miejsce tego otrzymujemy pełną swobodę w kwestii kształtowania losów i kariery naszej postaci. Może ona zostać m.in. rybakiem, samotnikiem unikającym innych ludzi, poszukiwaczem przygód, myśliwym traperem, kupcem Ewentualnie też połączyć aspekty różnych profesji. Tworząc postać wybieramy pomiędzy dziewięcioma Dalece różnymi kulturami, które mają kluczowe Dalece dla potencjału postaci a również O rany wiedzy o świecie.

Autorzy postawili na realizm, zarówno w rozgrywce, Kiedy i realiach historycznych. Przemierzając proceduralnie generowane tereny naszym priorytetem jest przede wszystkim przetrwanie. W ciągu zabawy możemy m.in. tropić zwierzynę łowną, zastawiać na nią pułapki, urządzać polowania, oprawiać zdarte ze zwierząt skóry, handlować w wioskach, tworzyć własne przedmioty i budować tymczasowe schronienia i stałe domy.

Wszystko to opiera się na bogatym systemie rozwoju obejmującym masę umiejętności. Aczkolwiek walki toczone są w turach i oferują imponujący Intensywność rozbudowania taktycznego. Słucham ciekawe, Nie ma mowy przewidziano żadnych punktów życia i Na miejsce tego Wykonawstwo symuluje rany a również kontuzje, poczynając od siniaków aż po połamane kości, a wszystkie te obrażenia wpływają na behawior postaci. Na dodatek autorzy zadbali o piszczący Naturalizm wirtualnego świata, a rządzące jego proceduralną generacją mechanizmy pilnują, Ażeby zapełnić wykreowane tereny realistyczną ilością i różnorodnością zwierząt jak również roślin.

  1. UnReal World w Steam
  2. UnReal World – pobierz darmową wczesną wersję
  3. UnReal World – oficjalna Brzeg gry

UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło W  stronę sprzedaży - rysunek #2


UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło W kierunku sprzedaży - objaśnienie #3


UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło W  stronę sprzedaży - przykład #4


UnReal World - po 26 latach produkcji survivalowe RPG trafiło W  stronę sprzedaży - objaśnienie #5


Tagi: gry na świecie roguelike RPG survival UnReal World vaporware PC
Skomentuj: